SYSTEMY SPECJALNE

TRENDHOMES jako producent stolarki aluminiowej, współpracujemy z międzynarodowymi producentami systemów aluminiowych, jakimi są: YAWAL S.A., ALUPROF S.A., CORTIZO Sp. z o.o., ALU SYSTEM PLUS.

Firma TRENDHOMES oferuje kompleksowe rozwiązania do każdego domu, począwszy od stylowych drzwi zewnętrznych, poprzez panoramiczne systemy okienne kończąc na przestronnych drzwiach tarasowych oraz ogrodach zimowych.

 

Realizujemy również projekty związane z architekturą fasadową, którą cechuje bardzo wysoka wytrzymałość i odporność na najtrudniejsze warunki atmosferyczne, przy efektownych przeszkleniach, które dostarczają dużą ilość światła naturalnego do wszystkich pomieszczeń tworząc nieokraczoną przestrzeń dla dalszych inspiracji.

KLAPY ODDYMIAJĄCE

W celu zapewnienia ochrony przed szkodliwym wpływem dymu podczas pożaru stosuje się systemy wentylacyjne pozwalające na wytwarzanie stref wolnych od dymu. Można je wykonać poprzez montaż klap oddychających. Klapy oddymiające wykonuje się z profili do konstruowania okna dachowego.​

System L50

Przeszklone segmenty przesuwne do zabudowy balkonów i loggii (L 50B) oraz segmenty przesuwne do ścian działowych (L 50S).​

Eclipse 33

System okiennic aluminiowych, stanowiących element dekoracyjny, który podkreśla każdą elewację i sprawia, że budynek nabiera indywidualnego charakteru. Okiennice zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem. System Eclipse 33 to doskonałe rozwiązanie stosowane w budownictwie mieszkalnym

Okna podawcze i przesuwne

System COPAL daje szerokie możliwości konstruowania aluminiowych okien kasowych i podawczych. Mogą być to okna przesuwne w płaszczyźnie poziomej (jedno okno stałe oraz jedno przesuwne które chowa się za drugim) lub pionowej (podnoszone do góry okno przesuwne chowające się za oknem stałym).

Ogrody zimowe/zabudowy tarasów

Panele szklane zapewniają swobodę konfiguracji, pozwalając na pełne bądź częściowe otwarcie tarasu w dowolnej chwili. Innowacyjna konstrukcja wraz z niepowtarzalną funkcjonalnością szklanej zabudowy w systemie bezramowym sprawia, że każdy dom wygląda luksusowo i nowocześnie, a jego mieszkańcy mogą cieszyć się wyjątkowym komfortem.