SYSTEM GEALAN

Okna plastikowe w systemie Gealan na wymiar sprawdzają się zarówno jako okna do małych domów jak i budynków wielorodzinnych. Są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają regularnych prac konserwacyjnych. Do ich pielęgnacji wymagane są jedynie podstawowe akcesoria do mycia okien. Ich wielką zaletą jest również cena stosunkowo niska w porównaniu oknami wykonywanymi z innych materiałów takich jak drewno i aluminium. Naszym klientom oferujemy okna PVC z montażem, które wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta

S 9000

Najlepsza statyka, możliwość budowania dużych konstrukcji bez konieczności montażu poprzeczek (do 1200 x 2550 mm - okno jednoskrzydłowe; do 1800 x 2550 mm - okno dwuskrzydłowe, z gwarancją), szklenie za pomocą technologii STV, barwienie profili przy pomocy technologii acrylcolor – to tylko niektóre z niezwykłych cech systemu S 9000.

Specyfikacja:
profil klasy B, sześciokomorowa budowa profilu, głębokość zabudowy 82,5 mm, stal zamknięta w standardzie w ościeżnicy, system 3-uszczelkowy, możliwość produkcji zarówno okien jak i drzwi, w standardzie zgrzew V-Perfect, możliwość zastosowania ruchomego słupka, maksymalne wymiary konstrukcji: 1200 x 2550 mm (okno jednoskrzydłowe), 1800 x 2550 mm (okno dwuskrzydłowe w standardzie klamka aluminiowa, szklenie technologią STV wyłącznie w oknach, szklenie pakietami 26-54 mm (szklenie technologią STV), szklenie pakietami 23-52 mm (szklenie metodą tradycyjną), w standardzie pakiet szybowy 48 mm 4/18/4/18/4*, w standardzie 6 punktów antywyważeniowych na skrzydło, możliwość barwienia powierzchni profili technologią acrylcolor**.