SYSTEM ALUPLAST

Okna plastikowe w systemie Aluplast na wymiar sprawdzają się zarówno jako okna do małych domów jak i budynków wielorodzinnych. Są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają regularnych prac konserwacyjnych. Do ich pielęgnacji wymagane są jedynie podstawowe akcesoria do mycia okien. Ich wielką zaletą jest również cena stosunkowo niska w porównaniu oknami wykonywanymi z innych materiałów takich jak drewno i aluminium. Naszym klientom oferujemy okna PVC z montażem, które wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta

Ideal 7000 NEW

Energooszczędne okna wykonane przy użyciu najnowocześniejszych technologii. To odpowiedź na rosnące wymagania w zakresie izolacyjności termicznej stolarki okiennej. System wyposażony w uszczelnienie zewnętrzne.

Ideal 8000

Okna najnowszej generacji. Wybierając je - wybierasz ciepło, ciszę i estetykę. Okna wykonane w oparciu o system Ideal 8000 zapewniają termoizolację oraz izolację akustyczną na najwyższym poziomie. Rekomendowane do budownictwa pasywnego.

Energeto 8000

Energeto 8000 - stal zastępujemy polimerem, a szyby wklejamy w skrzydło przy pomocy technologii bonding inside. Najcieplejsze okno w najnowocześniejszej odsłonie. W standardzie okna wykonane w oparciu o system Energeto 8000 wykonane są w technologii V-Perfect.