DRZWI WEJŚCIOWE

Drzwi wejściowe stanowią jeden z ważniejszych elementów naszego domu. Ochrona domu przed zimnem, deszczem czy włamywaczami to tylko niektóre ich funkcje. Dzięki drzwiom możemy także odgrodzić się od hałasów z ulicy. Jak jednak wybrać te, które spełnią nasze oczekiwania i będą służyły nam przez lata

Firma Węgrzyn to producent drzwi z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku. Oferowana stolarka drzwiowa charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością oraz wysoką izolacją termiczną a bogate doświadczenie pozwala dopasować odpowiednie rozwiązania techniczne i wizualne do Państwa oczekiwań. 

 

Różnorodność oferowanych  wzorów i rodzajów drzwi oraz
możliwość wykonania drzwi wg. indywidualnego projektu sprawiają, że
zakupione u nas drzwi będą jedyne i niepowtarzalne. 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem firmy Węgrzyn: drzwi-wegrzyn-katalog-2019-med-skompresowany

SETTO to polski producent drzwi zewnętrznych, stalowych, antywłamaniowych i przeciwpożarowych. Stanowią one skuteczną ochronę zarówno przed włamaniem jak i zagrożeniami naturalnymi – w przypadku pożaru skutecznie zatrzymają dym i płomienie oraz pozwolą na sprawną ewakuację budynku. 

 

Prezentowane w naszej ofercie drzwi stalowe charakteryzuje również estetyczny wygląd, który można dopasować do bardzo różnych konceptów na design budynku.

 

katalog-drzwi-SETTO-2019-v2

Firma KMT to producent drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych. Wiele lat pracy poświęconej konstruowaniu, produkcji i sprzedaży elementów dla budownictwa sprawia, że  wyroby marki KMT zyskują aprobatę i zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom odbiorców stworzyliśmy ofertę, w której znajdują się drzwi zarówno we wzorach tradycyjnych jak i nowoczesnych oraz dostosowane cenowo do zasobów Klienta. 

 

Katalog_drzwi_stalowych_KMT

To co wyróżnia drzwi DRE, to fakt bardzo bogatej ilości asortymentu, którego spektrum rozciąga się od drzwi klasycznych, które w tym roku są bardzo modne po drzwi nowoczesne ale również drzwi z tak zwanej wyższej półki cenowej o bardzo wysokiej jakości i te, drzwi dostępne dla kieszeni przeciętnego klienta. Drzwi DRE to wzory które są nigdzie indziej niespotykane, np. przeszklenia w kształcie słoi lub fal. Wszystkie wzory znajdziesz na stronach naszego sklepu internetowego do czego serdecznie zachęcamy.

 

DO POBRANIA