DRZWI WEWNĘTRZNE

Drzwi wewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów wykończeniowych mieszkania lub domu. Ich wygląd ma duży wpływ na charakter całego pomieszczenia, dlatego nigdy nie należy pozostawiać wyboru drzwi przypadkowi.

 

W TRENDHOMES zawsze stawiamy na najwyższą jakość sprzedawanych produktów, przez co współpracujemy jedynie z czołowymi producentami. 

 

Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu, możemy Państwu zaoferować szeroki asortyment drzwi wejściowych w bardzo korzystnych cenach.

 

Do naszych partnerów należą takie firmy jak: ERKADO, CENTURION, LEON oraz POL-SKONE. 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem. Z pewnością doradzimy najlepsze rozwiązania, które zagoszczą w Państwa domach na długie lata.

 

Polski producent oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych. Firmę wyróżnia bogaty wybór drzwi idealnie dopasowanych do potrzeb klienta oraz trwałość i świetny efekt wizualny przy zachowaniu rozsądnej ceny. 

 

Więcej na www.erkado.pl 

Firma powstała w 2002 roku w specjalnej strefie ekonomicznej EUROPARK MIELEC, obszar przemysłowy SANOK, jako kontynuacja działającej od 1998 roku firmy produkcyjnej Centurion Sp. z o.o. .

Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wewnątrzlokalowych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. Czerpiąc z doświadczeń firmy i obowiązujących standardów w zakresie obsługi klientów, marketingu, sprzedaży i serwisu,  Centurion-R sukcesywnie rozszerza swój asortyment i zdobywa uznanie  klientów.

 

więcej na https://www.centurion.com.pl

Leon jest marką bardzo dobrze zaprojektowanych produktów. Ich ościeżnice ukryte, systemy naścienne, kasety do drzwi chowanych w ścianę oraz ościeżnice regulowane cechuje nad wyraz wysoka jakość, a co za tym idzie, uznanie ze strony klientów. Projektując, przywiązują wagę do najdrobniejszych detali, tak aby stworzyć niestandardowe i nowoczesne rozwiązania.

 

Więcej na https://leon.eu

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 29 lat swojej działalności  stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Obecnie POL-SKONE dysponuje czterema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi, dwa z nich znajdują się w Lublinie, pozostałe w Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia prawie 1000 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice oraz futryny.

 

Więcej na: https://www.pol-skone.pl